Blokování stránek
Evidence a schvalování dovolených
Software pro HelpDesk
Informace o obcích a městech
Sledování práce na PC
Nejbližší lékárna
Skleněné manetické tabule
Síťové nástroje online
Správa sítí
Korkové tabule

Jak nastavit monitorování a sledování PC - nápověda

Postup pro využití naší aplikace je následující:

1) Musíte být zaregistrováni - https://admin.monitoring-pc.cz/registrace.php - pro registraci postačí Váš email. Po registraci jste automaticky v základním bezplatném programu Mini.

2) K běhu programu je třeba .Net framework v4 či novější (program Vás po instalaci upozorní pokud ho nemáte), pokud ho nemáte stáhněte si ho z http://www.microsoft.com/cs-cz/download/details.aspx?id=17851.

3) V administraci (https://admin.monitoring-pc.cz/) na záložce "Software pro monitorování" naleznete odkaz na soubor setup.exe, který si musíte stáhnout a nainstalovat.

4) Při instalaci SW (setup.exe) budete vyzváni k zadání Kódu pro import, ten naleznete v administraci v levém sloupci úplně nahoře.

5) Po instalaci a spuštění programu (po restartu se již program spouští na pozadí sám) uvidíte do 15minut první výsledky monitorování v administračním rozhraní.

Doporučujeme, aby uživatelé neměli v systému práva administrátora a nemohli tím program odinstalovat. Tohoto docílíte ve Windows kliknutím na Start -> (nastavení) -> Ovládací panely -> Uživatelské účty. Podle verze Windows poté vyberete daný uživatelský účet, který chcete upravit, nebo klikněte na Spravovat uživatelské účty a poté daný účet upravíte - uživatel by neměl být členem skupiny administrators.

Ukázkové obrázky z administrace: